Momentul în care doi copii au căzut cu trotineta. Un medic în timpul liber a intervenit

Doi băieți s-au rănit, după ce au căzut de pe o trotinetă, într-o comună din apropiere de Timișoara.

Un medic aflat în timpul liber i-a văzut când trecea prin zonă și le-a acordat primul ajutor.

A chemat, apoi, o ambulanță, care i-a dus pe adolescenți la spital. Unul dintre aceștia are un traumatism cranian, iar celălalt o fractură la mână.

Sursa : stirileprotv.ro

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Articole recente