Un nepalez a fost jefuit și bătut de un tânăr. Ulterior oamenii legii au reușit să îi recupereze bunurile, iar acesta le-a mulțumit cu lacrimi în ochi.
Caz de-a dreptul șocant petrecut în noaptea de miercuri spre joi în Hunedoara. Un adolescent în vârstă de doar 16 ani a lovit și tâlhărit un nepalez.
Polițiștii au reușit să îi identifice în cel mai scurt timp.,iar ulterior a fost reținut. După ce i-au recuperat banii și documentele, nepalezul le-a mulțumit oamenilor legii.
Nepalezul se îndrepta spre domiciliu, atunci când talharul a întrat în vorba cu el, iar ulterior l-a lovit.
Se pare că acesta ar fi vrut să îi dea o sumă de bani pentru a-l lăsa să plece, însă adolescentul i-a aplicat mai multe lovituri în zona feței și i-a furat banii și documentele.
Sursa: wowbiz.ro

