Ședință a Comisiei Mixte administrație–sindicate la CEO Oltenia, convocată pe 30 iunie 2026

Noua conducere a Complexului Energetic Oltenia a convocat pentru data de 30 iunie 2026 ședința Comisiei Mixte administrație–sindicate.

„Vă comunicăm că în data de 30.06.2026, ora 12:00, la sediul Sucursalei Miniere Tg-Jiu, din strada Tudor Vladimirescu, nr. 1-15, Tg-Jiu, vor avea loc lucrările Comisiei Mixte administrație – sindicate, cu următoarea ordine de zi:

1. Analiza, avizarea/aprobarea solicitărilor privind acordarea unor ajutoare materiale pentru boli grave și incurabile;

2. Analiză/aprobare REGULAMENT pentru achiziționarea de cărbune pentru încălzire de către salariații Societății Complexul Energetic Oltenia S.A. în anul 2026;

3. Diverse.

Vă rugăm să asigurați prezența membrilor titulari din Comisia mixtă administrație – sindicate a Contractului Colectiv de Muncă al societății”, se arată în adresa de convocare a ședinței.

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Articole recente