A murit Valeriu Surupăceanu, fost șef al Serviciului de Pașapoarte Gorj

Veste tristă înaceastădupă-amiază! S-a stins din viață Valeriu Surupăceanu, fostul șef al Serviciului de Pașapoarte Gorj.

Acesta s-a pensionat în anul 2019 și era originar din orașul Novaci.

Valeriu Surupăceanu a condus în trecut Serviciul Public Comunitar de Pașapoarte Gorj, fiind cunoscut în rândul colegilor din structurile MAI pentru activitatea desfășurată în cadrul instituției.

Mai multe articole

43 COMENTARII

  1. Un om deosebit cu suflet mare și blind, dar Dumnezeu are nevoie și de oameni minunați offf😭😭😭🙏🙏🙏 drum lin spre îngerii Valii 😭😭😭😭😭

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Articole recente