Vot cu urna mobilă la Spitalul Județean Târgu Jiu

„Procesul electoral -urna mobilă- s-a desfășurat fără incidente în toate cele trei locații ale Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu. Și-au exprimat dreptul la vot 157 de pacienți internați în secțiile din toate cele trei locații ale Spitalului Județean. Din secțiile aflate în locația Tudor Vladimirescu au votat 80 de pacienți; din secțiile situate în locația din strada Progresului (Spitalul 700) au votat 42 de pacienți, iar de la locația situata pe strada Unirii (Spitalul de la Pasarelă) au votat 35 de pacienți”, au anunțat reprezentanții Spitalului Județean de Urgență Târgu Jiu.

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Articole recente