Familia unui pacient a transmis mulțumiri personalului medical din cadrul Secției ATI 1 a Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu.
Iată mesajul dumnealor: „Scriu această scrisoare pentru a vă mulțumi pentru efortul depus și profesionalismul depus în salvarea pacientului N. Marius Daniel. Îi mulțumim domnului dr nefrolog Coleașă Mădălin, d-nei dr Brîncuș Adriana, dar și dnlui dr Șerban Mircea. Datorită efortului dumneavoastră, noi am avut speranța că acesta se va întoarce acasă. Vă mulțumim pentru tot”.


