Ce scrisoare au primit medicii de la spitalul din Târgu Jiu din partea familiei unui pacient

Familia unui pacient a transmis mulțumiri personalului medical din cadrul Secției ATI 1 a Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu.
Iată mesajul dumnealor: „Scriu această scrisoare pentru a vă mulțumi pentru efortul depus și profesionalismul depus în salvarea pacientului N. Marius Daniel. Îi mulțumim domnului dr nefrolog Coleașă Mădălin, d-nei dr Brîncuș Adriana, dar și dnlui dr Șerban Mircea. Datorită efortului dumneavoastră, noi am avut speranța că acesta se va întoarce acasă. Vă mulțumim pentru tot”.

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Articole recente