11 persoane private de libertate, care în prezent sunt încarcerate în Centrul de Reținere și Arestare Preventivă al Inspectoratului de Poliție Județean Gorj și-au exercitat dreptul la vot prin intermediul urnei mobile, pentru alegerile prezidențiale.

