Urarea transmisă locuitorilor din Lelești din partea primarului Laurențiu Turcilă

Cu ocazia Sfintelor Sărbători Pascale, primarul comunei Lelești, Laurențiu Turcilă, transmite un mesaj de pace, liniște și speranță tuturor locuitorilor.

„Dragi cetățeni, Paștele să vă aducă sănătate, bucurii alături de cei dragi și lumină în suflet! Să aveți parte de liniște, belșug și împliniri! Hristos a Înviat!”, a transmis primarul Turcilă.

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Articole recente