Birău a depus jurământul pentru al treilea mandat de primar la Cărbunești

Primarul Oraşului Târgu-Cărbuneşti, a depus vineri jurământul pentru cel de-al treilea mandat. El a promis continuarea proiectelor începute dar și demararea unor proiecte noi și a unor finanțări noi, astfel încât jurământul pe care l-a depus să nu reprezinte doar vorbe în vânt ci un legământ pe care l-a luat, împreună cu Consiliul Local, cu seriozitate, față de locuitorii orașului.

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Articole recente